Vítejte Parasias

Váš nejzajímavější a cenově dostupný internetový obchod.

Kdo jsme?

Parasias je internetový obchod na jednom místě. Mezi naše produkty patří oblečení, elektronika, domácí potřeby, domácí mazlíčky a mnoho dalšího.

Našim zákazníkům nabízíme inspirativní nákupní zážitek charakterizovaný kvalitou, službami a inovacemi.

Naše vize a kultura

Odborníci předpověděli online nakupování v 21. století slibnou a skvělou budoucnost. V blízké budoucnosti bude e-commerce nadále posilovat svou pozici důležitého prodejního nástroje.

Věříme, že e-commerce sblížila svět. E-commerce je požehnáním, protože se setkáváme s událostmi po celém světě.

V budoucnu bude 50 procent maloobchodních prodejen online. Zákazníci preferují široký výběr s nejlepší kvalitou a cenou. A myslíme si, že Parasias by byl jedním z nich.

Podle toho jsme nastavili naše základní hodnoty a jsou nezbytnou součástí naší firemní politiky. Tyto hodnoty a naše aspirace nám pomáhají růst rychleji.

Naše hodnoty jsou pro férové ​​podnikání velmi důležité. Upřímně jim věříme a následujeme je. Naším cílem je být nejvíce zákaznicky orientovanou společností na světě, kde zákazníci mohou objevovat, objevovat a kupovat Parasias.

Důvěryhodná značka

Široký výběr vysoce kvalitních produktů, dobře vyškolený tým zákaznických služeb, rychlé a efektivní služby a přesné a bezplatné doručení dělají z Parasias značku, které můžete důvěřovat.