FAQs

Potřebuji k objednávce účet?
Ne, objednávku můžete zadat i jako host. Máte-li však u nás účet, máte určité výhody.

Rychlý proces objednávky
Snadné zobrazení stavu a historie objednávky
Dostávat podrobné informace o našich novinkách a speciálních nabídkách

Co když jsem zapomněl/a své heslo?
Na přihlašovací stránce klikněte na "Zapomněli jste heslo?" a budete přesměrováni na stránku, kde si můžete vytvořit nové heslo.

Co když jsem zadal/a špatnou e-mailovou adresu?
Kontaktujte nás, abychom mohli vaši e-mailovou adresu změnit.

Jak mohu změnit nebo zrušit své předplatné?
Vyhrazujeme si právo kdykoli po obdržení objednávky přijmout nebo odmítnout objednávku nebo její část podle vlastního uvážení, a to i v případě, že zákazník obdržel potvrzení objednávky nebo byla schválena kreditní karta. Pokud již byla kreditní karta pro nákup schválena a objednávka je zrušena, připíšeme částku na původní způsob platby.

Všechna zrušení provedená po odeslání objednávky budou zpoplatněna částkou 10% bez ohledu na to, kdy byla objednávka odeslána (i kdyby to bylo jen o vteřinu později), protože zpracovatel obchodníka/kreditní karty nám za zrušení objednávky účtuje poplatek.

Upozorňujeme, že objednávky, které již byly zabaleny nebo odeslány, nelze zrušit.

Existují směnné kurzy?
Všechny naše transakce jsou prováděny v librách šterlinků (GBP). Pokud je vaše kreditní karta v jiné měně, celková částka vaší objednávky bude vypočtena podle denního směnného kurzu platného v den, kdy vydavatel vaší karty transakci zpracuje.

Jaké platební metody přijímáte?
Přijímáme všechny hlavní kreditní karty (VISA, Mastercard, AMEX) a platby přes PayPal. Nepřijímáme osobní šeky, peněžní poukázky, přímé bankovní převody, platby debetními kartami ani platby v hotovosti.

Jak bezpečná je moje online objednávka?
Při nákupu online pomocí kreditní karty jsou všechny vaše údaje zadávány na webové stránce zabezpečené protokolem SSL. Vaše informace jsou šifrovány pomocí šifrování SSL a odeslány přímo do sítě našeho poskytovatele kreditních karet, kde jsou vaše karta a platební transakce schváleny a autorizovány. Informace o vaší kreditní kartě nejsou uloženy na našich serverech.

Jak nastavím svou doručovací adresu?
Vzhledem k tomu, že naše webové stránky a služby jsou založeny na anglickém jazyce, musí být všechny zadávané údaje v anglickém vstupním formátu, včetně interpunkce. Pokud některá písmena ve vaší adrese obsahují jiné než anglické znaky, doporučujeme použít místo nich odpovídající anglické znaky. Například písmeno "?" můžete změnit na "c".

Mohu po odeslání objednávky změnit doručovací adresu?
Vezměte prosím na vědomí, že po zpracování nebo odeslání objednávky nelze doručovací adresu změnit. Prosíme, aktualizujte laskavě svou doručovací adresu na adresu bydliště namísto obchodní adresy, protože nevíme, jak dlouho bude celní oddělení v místě určení na zásilku čekat.

Kdy dorazí moje objednávka?
Jakmile bude vaše objednávka odeslána, zašleme vám následující den e-mailem informace o sledování zásilky, protože informace o sledování zásilky jsou obvykle k dispozici 24 hodin po odeslání objednávky. Za zpoždění způsobené celními orgány ve vaší zemi neneseme odpovědnost.

Jak mohu sledovat svou objednávku?
Informace o sledování vaší objednávky vám zašleme e-mailem, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Sledovací číslo obvykle obdržíte jeden den po odeslání objednávky.

Svou objednávku můžete sledovat zde.

Mohu na jednu objednávku použít více slevových kódů?
Akční a slevové kódy nelze použít společně s jinými akcemi a slevami, pokud není uvedeno jinak.

Co mám dělat, když v mé objednávce chybí produkty?
Pokud vám přesto něco chybí, neprodleně nás kontaktujte. Přikládáme fotografie a video.

Kdy bude moje objednávka zpracována?
Všechny objednávky jsou zpracovávány a odesílány z našeho skladu v Hongkongu. Během svátků a období výprodejů počítejte prosím s delší dobou na vyřízení objednávky.

Objednávky vyřizujeme od pondělí do pátku. Objednávky jsou zpracovány do 1-3 pracovních dnů od data objednávky a odeslány následující den po datu zpracování. Upozorňujeme, že o víkendech zásilky neodesíláme.

Pokud neobdržíte potvrzení o sledování zásilky do 5 pracovních dnů od data platby, kontaktujte nás prosím.

Bude mi účtováno clo a daně?
Ceny uvedené na našich webových stránkách jsou bez daně v librách šterlinků (GBP), což znamená, že při obdržení objednávky můžete být povinni zaplatit clo a daně.
Až vaše objednávka dorazí na místo určení, mohou být účtovány dovozní daně, cla a související celní poplatky, které určuje místní celní úřad.

Úhrada těchto poplatků a daní je vaší povinností a my za ně neručíme. Neneseme odpovědnost za zpoždění způsobené celními orgány ve vaší zemi. Další informace o poplatcích získáte na místním celním úřadě.

Jak mohu výrobek vrátit?
Pokud nejste s nákupem spokojeni a chcete výrobek vrátit, kontaktujte nás do 30 dnů od obdržení objednávky. Uveďte prosím číslo své objednávky a důvod vrácení. Náš tým zákaznického servisu vaši žádost o vrácení přezkoumá a zašle vám další pokyny, zda bude vaše vrácení přijato.

Seznam produktů, jejichž prodej končí, naleznete v našich zásadách pro vracení zboží. Všechny vrácené produkty musí být v původním stavu a obal musí být neporušený.

Co když je produkt, který jsem obdržel, vadný/poruchový/poškozený?
Kontaktujte nás prosím do 7 dnů od obdržení objednávky, pokud je obdržený produkt vadný, chybí a/nebo je poškozený. Po obdržení balíčku prosím uveďte číslo své objednávky, fotografie výrobku (výrobků) a případné relevantní odkazy. Uděláme vše pro to, abychom váš případ co nejdříve vyřešili.

Jak dlouho trvá proces vrácení zboží?
Zpracování vráceného zboží může trvat až 14 pracovních dnů ode dne, kdy jsme obdrželi vaše vrácené zboží. Pošleme vám e-mail s potvrzením, že vaše vrácení bylo zpracováno.

Kdy obdržím peníze zpět?
Všechny vrácené peníze budou připsány na váš původní způsob platby. Pokud jste platili kreditní nebo debetní kartou, budou náhrady zaslány bance, která kartu vydala, do 7-10 pracovních dnů od přijetí vráceného zboží nebo žádosti o zrušení. Máte-li jakékoli dotazy ohledně doby připsání náhrady na váš účet, obraťte se na banku, která kartu vydala.

Pokud jste dosud neobdrželi náhradu za vrácený výrobek, proveďte následující kroky: Obraťte se na svou banku/společnost vydávající kreditní karty. Než bude vrácená částka připsána na váš účet, může to nějakou dobu trvat.